Že bychom konečně měli českého Elliota Nesse?

19. 6. 2013

 

Bylo by to dobré, ale kdo by to mohl být. Zdá se, že se jej mnozí mocní obávají. Hlavně ti bývalí i součastní mocní, křičí jako potrefené svině. Nebo husy?
Třeba pan poslanec Bém, který by si pro čisťounkého pana Janouška nechal i kolínka provrtat. Nebo pan Klaus, který se opřel do pánů v kuklách a varoval ODS, kdo nemá být premiérem. (Citát z i dnes). Nemá náhodou také strach? Nemá třeba strach, že by se mohl „Elliot Ness“ zajímat o jednoho minulého ministra financí pana Kočárníka a PPF? Nebo První pražskou banku a pana předsedu představenstva pana Hadrabu? Vzorného to čističe klik právě u pana Kočárníka, rudého Ivana.

Prostě hřímá. „Vrátit politiku z rukou pánů v kuklách politikům. A já doufám, že politici snad toto pochopí, že si toto uvědomují, že se v tomto okamžiku trochu semknou a záchranu našeho politického systému provedou. Kdyby ne, tak Bůh s námi,“ varoval Klaus. Zdroj: zpravy.idnes.cz/klaus-radi-odebrat-politiku-muzum-v-kuklach-varoval-i-ods-pm0-/domaci.aspx?c=A130617_184128_domaci_kop.

Ano je to pochopitelné, amnestii ustál, a třeba se opravdu bojí, co vše na světlo boží ještě přijde. Proto ne bůh s námi, ale bůh s nimi. S třemi K, Klausem, Kočárníkem a Kalouskem. Pan Nečas je jenom malá epizodka ve hře výše zmiňovaných a je mi ho skoro líto. I když….

Třeba nám náš „Elliot Ness“ ať je to kdokoliv, přivede před zákon všechny velké zloděje této země.

 

TOPlist