V krásném staroměstském domě s pavlačemi se teskomilo

8. 4. 2014

Myslím, že máme nové rodinné stříbro a to Tescomu.

Jsou tací, kteří naše národní stříbro rozkradli, třeba rudý Ivan a jeho bývalý šéf, a jsou tací, kteří české skvosty znova úspěšně tvoří a je to právě TESCOMA.

TESCOMA to je to slovo pro slušnost, nápady, inovace, úspěch a propagaci naší země v celém světě, a navíc, velký zaměstnavatel.
Tescoma v Praze představila významné světové ocenění Red Dot: Winner 2014.

Světové ocenění, obdržela, krájecí deska VITAMINO s antibakteriální úpravou povrchu a dva Red Dot: Honourable Mention 2014 náleží zdobicímu sítku DELÍCIA a oboustranným vykrajovátkům DELÍCIA z vysoce odolného plastu ve tvarech hvězdy, stromečku, srdíčka, panáčka, sušenky, kolečka a květu.
Krájecí deska TESCOMA VITAMINO (design František Fiala), ocenění Red Dot Design Award Winner 2014, tři barevná provedení – bílá se zelenou, se žlutou a s oranžovou, provedení prvotřídní odolný plast – povrchová antibakteriální úprava.

Oboustranná vykrajovátka TESCOMA DELÍCIA (design David Veleba), ocenění Red Dot Design Award Honourable Mention 2014, určená pro snadné vykrajování 6/8 různých velikostí, stohovatelná a dokonale skladná, provedení prvotřídní odolný plast.

Zdobící sítko TESCOMA DELÍCIA (design Martin Koval), ocenění Red Dot Design Award Honourable Mention 2014, vynikající pro snadné zdobení pokrmů i nápojů cukrem, skořicí, kakaem, jemně mletými ořechy apod., provedení prvotřídní nerezavějící ocel a odolný plast.
Mimo fotografií které přikládáme a na kterých jsou oceněné výrobky vidět, je naleznete i na stránkách Tescoma. www.tescoma.cz

Text a foto Peba
Fotografie se kliknutím myší na fotografii nechají zvětšit.
 

TOPlist