Ukradená pizzerie v ukradené továrně

1. 3. 2018

Ukradená pizzerie v ukradené továrně

Je až neuvěřitelné, co vše se nechá dnes ukrást. Bagr, auto, peněženka babičce, ale kdo by to tušil, že někdo ukradne pizzerii i se stavbou staré továrny.
Zařazujeme smutný příběh toho, že to je možné. Další dění v krádeži budeme i nadále publikovat, ale průběžně tento ošklivý příběh můžete sledovat na stránkách ukradenatovarna.cz

Slova okradeného
Snad jen Ing. Arch. Ladislav Kučera vzhledem ke svému odbornému vzdělání a kladnému vztahu k památkovým a unikátním stavbám, byl nápomocen k záchraně továrny.
Tedy jsem zažádal o odkoupení továrny z majetku města. Po mnoha schůzkách a intervencích jsem nakonec získal továrnu do pronájmu a smlouvu budoucí na odkoupení.

Už tenkrát mě mělo napadnout, že podmíněný prodej byl vlastně koncipován na budoucí možnost mě továrnu bez náhrady odebrat! Strávil jsem rekonstrukcí tohoto areálu nejméně 10 let. A investoval, včetně nájmů pro magistrát Ml. Boleslav, asi 25 milionů Kč. Ano, továrnu jsem zachránil, opravil, citlivě zrestauroval. Počin, který by mě za normálních okolností mohl naplnit dobrým pocitem ze záslužného činu. Také jsem uvedl do provozu umělecké kovářské dílny a pizzerii-část rozsáhlé ITALSKÉ RESTAURACE.

V roce 2010 mělo dojít ke konečnému odprodeji, kdy výše zmíněný pan Beznoska a Nwelati a dva korupční podvodníci Lopata a Hrách na mě společně vymysleli podvod a továrnu mi ukradli.
Vzhledem k tomu, že v současné době je tato kauza zažalována u několika nezávislých soudů a jak je obecně známo, soudy trvají nepřiměřeně dlouho, budu informovat o celém dění postupně, včetně dokladů a fotodokumentace a budeme doufat, že korupce a podvody nemohou v dnešní době zvítězit nad jednoduchou a upřímnou snahou zachránit historické budovy, aniž by tato akce mohla přinést reálnou finanční amortizaci.

Smyslem této internetové stránky je poukázat na to, čeho se může dočkat občan, který v dobrém úmyslu zachránit trochu historie pro občany Mladé Boleslavi, bojuje proti korupčnímu systému v Mladé Boleslavi, který se neštítí použít z pozice „vyšší moci“ ani policii ČR ani stavební úřad Mladá Boleslav, ani památkový úřad ani korupční podvodníky z Prahy a nakonec zneužije justiční aparát, kde díky protekcím a zainteresovanosti soudkyně Kolářové na tomto objektu, včetně soudkyně odvolacího soudu paní Hráchové, čirou náhodou manželkou hlavního aktéra- zloděje a podvodníka Pavla Hrácha. Zkrátka výrazné střety zájmů nikoho nezajímají.

Zdeňek Říha

Více informací je zde  UKRADENATOVARNA.CZ

TOPlist