TULLAMORE D.E.W. AUTOBUS ROADSHOW VE MĚSTĚCH ČR A SR

29. 4. 2016

V následujících šesti měsících se mohou všichni milovníci hudebních a pivních festivalů, kempů a dalších venkovních akcí těšit na společnost unikátního TULLAMORE D.E.W. autobusu. V rámci plánované ROADSHOW bude stejně jako loňský rok objíždět města České a Slovenské republiky. Až do konce října budete mít možnost degustovat irskou whiskey TULLAMORE D.E.W. A nejen to!

Kamkoliv loni přijel, budil pozornost a slavil úspěchy. Nejinak tomu bude i letost. Pět měsíců tvrdé práce přineslo své ovoce. TULLAMORE D.E.W. autobus vyrobený v roce 1979 prošel loňským rokem kompletní rekonstukcí. Světlý interiér, kožené sedačky, luxusní bar, ve kterém se servíruje chuť Irska.

Autobus se pyšní také výsuvným pódiem na střeše, které slouží umělcům a kapelám v rámci hudebního programu.

Pro všechny milovníky irské whiskey TULLAMORE D.E.W. se v rámci všech festivalů bude servírovat nejenom kvalitní hudba, ale také pití. Degustovat se bude Tullamore D.E.W. Original, Tullamore D.E.W.12YO a v neposlední řadě novinka na trhu Tullamore D.E.W.14YO Single malt. Všechny ochutnávky budou pod taktovkou zkušeného odborníka na whiskey. A pozor! Kapacita autobusu je 12 osob. Zájemci o degustaci, kteří splňují věkovou hranicí nad 18 let, se musí přihlásit pomocí formuláře. Bez registrace se nebude možné jakékoliv akce zúčastnit. Více informací naleznete na http://www.tullamoredewbus.cz/roadshow/. Autobus zamíří na více jak 100 akcí v rámci obou zemí – tedy České a Slovenské republiky, kde se chystá proškolit na 1 400 milovníků irské whiskey

TULLAMORE D.E.W. Předpokládá se, že autobus navštíví více jak 20 000 lidí. Budete mezi němi i TERMÍNY A MÍSTA DEGUSTACÍ

• 2.5.2016 – Brno (před BVV)

• 3.5.2016 – Jihlava (Masarykovo nám.)

• 4.5.2016 – České Budějovice (před výstavištěm na P1)

• 10.5.2016 – Plzeň (Náměstí Míru)

• 11.5.2016 – Praha (před Kongresovým centrem)

• 12.5.2016 – Praha (před Kongresovým centrem)

• 17.5.2016 – Hradec Králové (Masarykovo náměstí)

• 18.5.2016 – Pardubice (Jana Pernera před hl.nádražím)

• 24.5.2016 – Ostrava (Poruba, Alšovo nám.)

• 25.5.2016 – Olomouc (Horní náměstí)

O značce TULLAMORE D.E.W.:

• TULLAMORE D.E.W. je druhá nejprodávanější irská whiskey na světě a jedna ze značek s nejrychleji rostoucí oblibou. Je vysoce ceněna znalci whiskey a získala za posledních 10 let přes 30 zlatých ocenění. Luxusní, třikrát destilovaná míchaná whiskey TULLAMORE D.E.W. nabízí výrazný charakter a jemnou chuť. Díky záhadně jemné a přitom spletité povaze je TULLAMORE D.E.W. nejenom třikrát destilovaná k dosažení výjimečné jemnosti, ale také jedinečnou směsí všech tří typů whiskey, jejichž spojení dodává nápoji na propracovanosti: tradiční irská (pot still), sladová a obilná. Vyráběná z nejlepšího zrna a nejčistší vody se nechává trpělivě zrát ve speciálně proschlých dubových sudech, aby vznikla její charakteristická jemnost, která ji předurčuje k dokonalému přípitku jak venku, tak s přáteli doma. TULLAMORE D.E.W. nejlépe vychutnáte neředěnou, případně na ledu nebo se sodovkou a plátkem citronu.

TULLAMORE D.E.W. vyrábí nezávislá rodinná palírna William Grant and Sons, kterou založil William Grant v roce 1887. V současnosti již pátá generace v této společnosti na výrobu luxusních lihovin pálí některé z předních světových značek skotské whisky, například nejoceňovanější jednosladovou Glenfiddich®, řadu ručně zpracovávaných jednosladových whisky The Balvenie® a čtvrtou nejprodávanější míchanou skotskou na světě, Grant’s® , i další legendární značky lihovin jako gin Hendrick’s® a kořeněný rum Sailor Jerry®.
 

TOPlist