Tři vinařství z Gruzie. Pozvánka na ochutnávku vín

25. 11. 2014

Atraktivní gruzínská vína ze tří vinařství budou mít premiéru ve Viničním altánu v pražské Gröbovce

mimořádně v pátek 28. listopadu v 18.30 hod.

Tři vinařství z Gruzie

Devět prvotřídních gruzínských vín máte možnost po několika letech opět ochutnat ve Viničním altánu, a to díky rodilému Gruzínci Aleksandru Marguliovi, který tato vína k nám dováží. Ochutnáte vína z vinařství Teliani Valley, Tbilvino a Askaneli Brothers. Bude to šest bílých, jedno růžové a dvě červená. Velmi zajímavé je také bílé suché víno Teluriu Evropuli 2013 z Teliani Valley, opět z místní odrůdy, tentokrát Rkatsiteli.
Z bílých vín bych chtěl upozornit na „zelené“ Manavi Mtsvane 2013 z vinařství Telliani Valley, vyrobené z místní odrůdy Mstvane.
Rozhodně atraktivní je víno Saperavi rose 2013 (vinařství Teliani Valley) ze stejnojmenné odrůdy, vyrobené ve stylu francouzských růžových vín. A z červených je to rozhodně Teluri Saperavi 2013 z Teliani Valley, cuvée mnoha místních odrůd, pochopitelně v čele s proslavenou Saperavi.
Čeká na Vás opravdu krásný zážitek s atraktivními víny, která budou mít ve Viničním altánu dlouho očekávanou premiéru. Všechna si po degustaci můžete zakoupit, nebo objednat za příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program
dalších ochutnávek najdete na
www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka,
Praha 2.

_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete na www.vinarske-noviny.cz
 

TOPlist