Tři v jednom

7. 10. 2019

Chceme se s vámi podělit o krásné vzpomínky na zajímavý a krásný večer v Galerii Fine antik Prague, která se nově nachází na Starém Městě v Lázeňské ulici. Všichni ti, kteří byli přítomní, si pochutnali na onom pomyslném spojení „Tři v jednom“.

První co příchozí návštěvníky nadchlo, nebyl welcome drink, ale krásné prostory Galerie, které vdechují tomuto místo vznešenost a lehký nádech tajemna. Překrásné starožitné komody, honosné obrazy, poutavé sochy strhávají na sebe velkou pozornost a jakoby se rázem všichni ocitli v jiné době.

Jistě mnohé jsme potěšili ochutnávkou lahodných likérů z Českého ráje. Rozmanitost chutí byla velká a každý si zde našel to pravé pro svůj mlsný jazýček.

Ale nemohli jsme naše vzácné hosty nechat bez pokrmu. Od rána jsme s láskou a podle receptu našich předků jsme pekli Barčinky, které se v ústech přímo rozpadaly.

Nejen, že jsme se dozvěděli jaký je rozdíl mezi plátny z různých století a jak se poznají falešné obrazy od pravých, ale ještě nám k tomu všemu hrál skvělý muzikant Láďa na saxofon.

Prostě povedený večer. Konání příštího setkání vám včas oznámíme. Pokud ale budete mít cestu okolo, tak se můžete za námi zastavit kdykoliv v týdnu. Rádi vás tu provedeme, pohostíme vás dobrou kávou a na zahřátí vám dáme likér, protože už je přece jen venku zima.

Těšíme se na vás.

TOPlist