T-MOBILE SI Z LIDÍ DĚLÁ PUDEL!

1. 7. 2014

Arogance nebo výsměch? Pokus o pomoc u T-mobile

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že nemáme signál u tel. č. 60……., místo Český ráj, vysílač Kozákov, chtěla jsem tuto závadu nahlásit u vašeho operátora.
Dle rady – informace o tel. číslech jsem kontaktovala čísla 603 603 603 a 4603, protože na zákaznické lince se v 19.00 již nikdo nehlásí s tím, že pracovní doba již skončila.
Takže jsem celou anabázi začala v 19.00 a celé moje snažení probíhalo až do 20.00. A jak jinak než neúspěšně. Vždy když jsem se na některé z uvedených čísel dovolala, hlasová schránka mě navigovala na neustále nesmyslné zadávání číselných kódů. Když jsem se dostala na přepojení k operátorovi a doufala, že se ozve „živý“ člověk, vyhrávala v telefonu neustále hudba a spojení samozřejmě neproběhlo. Po té jsem zaslala sms na kýžená čísla. A ihned mi zpětně přišla sms, že mám čísla kontaktovat, jak jinak než telefonicky. Takže jsem ze zoufalství svoji akci ukončila.
Jsem hrubě nespokojená se službami T-mobilu, protože jsem si připadala jako v pohádce, kdy slepička shání vodu pro polomrtvého kohoutka. Slepička byla „bohužel“ úspěšná, na rozdíl ode mne.
Žádám, o sdělení jakou formou lze navázat osobní kontakt a vážně uvažuji o změně telefonního operátora. Je s podivem, že když vaši operátoři nabízejí nevyžádané, kontakt proběhne obratem, ale zpětná vazba je neproveditelná. Jsem dále zvědavá, kolik mě tato „legrace“ bude stát finančně.
S pozdravem
Redakce JPŽ

A pokračování………….

Já si připadám jako blb. Zaslala jsem na uvedený kontakt a přišlo mi toto. Při tom jsem žádnou paní Kemrovou neoslovila.

———- Původní zpráva ———-
Od: Kemrová Martina
Komu: Akna@seznam.cz
Datum: 1. 7. 2014 14:14:35
Předmět: Automatic reply: RE:Hrubá nespokojenost se službami T-mobilu

Milí moji, jsem mimo kancelár bez prístupu k e-mailu. Horí-li, obratte se na kolegy (press@t-press.cz), ci mi pošlete SMS.

Dear all, I´m ooo , with no access to my e-mails. In case of emergency, please contact my colleagues (press@t-press.cz) or text me.

Martina

Zásady komunikace, které společnost T-Mobile Czech Republic a.s. užívá při sjednávání smluv, jsou uvedeny zde http://www.t-mobile.cz/zasady. Není-li v zásadách uvedeno jinak, nepředstavuje tato zpráva konečný návrh na uzavření či změnu smlouvy ani přijetí takového návrhu. The communication principles which T-Mobile Czech Republic a.s. applies when negotiating contracts are defined here http://www.t-mobile.cz/principles. Unless otherwise stated in the principles, this message does not constitute the final offer to contract or an amendment of a contract or acceptance of such offer.

Fotografie se kliknutím myší na fotografii nechají zvětšit.
 

TOPlist