Připravte si legendární koktejly s bílým rumem Bacardi Superior

26. 6. 2013

 

     Léto se blíží a s ním i vlahé letní noci a nikdy nekončící party. Připravte si světově nejproslulejší koktejly a vyzkoušejte i jejich letní ovocné variace, se kterými bude každá vaše letní party naprosto jedinečná. U zrodu těchto legendárních drinků stál neprodávanější rum na světě – Bacardi Superior s hrdým symbolem kaloně ve znaku. Nechte se zlákat časem ověřenou a nenahraditelnou chutí, které s jiným rumem nikdy nedosáhnete! Tajemství jedinečnosti Bacardi Superior vychází z dlouholeté historie značky a originálních časem prověřených postupů.

     Osobitý, lehký a jemně kořeněný, to je první bílý rum na světě Bacardi Superior, který se zrodil v samotném srdci Kuby již v roce 1862. Způsobil doslova převrat v lihovarnickém průmyslu a položil základ pro budoucí rumovou produkci. Inspiroval koktejlové průkopníky a stal se neodmyslitelnou součástí těch nejlepších míchaných drinků na světě. Mojito, Cuba Libre, Daiquirí či Piňa Colada vděčí za svůj vznik právě třtinovému rumu Bacardi Superior. Jeho osobité a lehké chuti je dosahováno pečlivým výrobním procesem s dvojitou filtrací přes dřevěné uhlí před i po zrání. Výsledkem je maximální průzračnost, jemnost a vybraná chuť s tóny vanilky obohacená o jemnou vůni mandlí a tropického ovoce. Tyto chuťové charakteristiky se promítají do originální nezaměnitelné chuti míchaných drinků, jež je proslavila po celém světě.

Celoroční obliba těchto koktejlů tkví v tom, že je lze skvěle obměňovat podle aktuálního ročního období. Ne náhodou je Bacardi Superior dlouhodobě světovou jedničkou mezi bílými rumy a nesmí chybět na žádné párty! Připravte si letos v létě ovocné variace těchto drinků, které fungují jako skvělé osvěžení a učiní vaši letní party jedinečnou.

Tomáš Vozáb
 

TOPlist