PŘIPRAVME SE NA HOROR. Exekutoři by rádi zabavovali peníze a věci dlužníků i bez soudů

3. 5. 2011

Zkušenosti mnohých našich občanů s exekutory jsou otřesné, přesto chtějí exekutoři ještě větší možnosti bohatnout na neštěstí lidí. Není to hyenizmus?

Víme, že některé banky se soudy a exekutory spolupracují tak, že se občan jen diví. Pokud exekutoři prosadí svůj záměr, tak nastane mnoho neštěstí.

„V připravované novele exekučního řádu se navrhuje zrušení nařizování exekucí soudem. Proces by se zrychlil.

Exekutorská komora očividně usiluje o to, aby se zabavování peněz či majetku dlužníků ve prospěch věřitelů ještě více zrychlilo, byť Tvrdková uvádí, že postupy některých exekutorských úřadů jsou až příliš agresivní, byť právně nepostižitelné“.

Takže co s tím paní prezidentko Tvrdková? Nebylo by spravedlivé pro ochranu občanu ty hladové „soudní“ exekutory podnikatele, jak sama uvádíte, spíš, než jim dát tyto smrtelné nástroje jim stanovit pevné mantinely. Asi to nejde, že? Jste příliš mocní a bohatí, s obrovskou mocí a nikdo, ani vláda se „soudními„ exekutory nic nezmůže.

Asi nám nezbude pro všeobecné ohrožení nic jiného než se z této krásné země odstěhovat. Otázkou ovšem zůstává, jestli se nevytvoří „soudní“ exekutorská něco, která bude pomocí „elektonizace“ řádit po celé Evropě.

Petr Bardon

Celý článek na www.novinky.cz

TOPlist