Přijďte ochutnat Grégry

9. 7. 2015

Rodinné vinařství Gréger (Rakvice).


V červenci již druhá degustační premiéra ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Tentokrát to bude malé rodinné vinařství ze známé vinařské obce Rakvice.
Výborná vína z Velkopavlovicka vína můžete ochutnat

v úterý 14. července v 19 hod.


Rodinné vinařství Gréger (Rakvice)

Marek a Michal Grégerovi se naplno začali věnovat svému vinařství až v roce 2005. V současné době již pěstují víno na téměř 5 hektarech, převážně na viničních tratích kolem Rakvic a Přítluk. Vyrábějí vína v menších šaržích za použití moderních metod kvašení v kombinaci s klasickým používáním vlastních kvasinek.

Na degustaci ochutnáte dvanáct vín, převážně z ročníku 2014. Pouze tři závěrečná červená budou z o rok starší sklizně. Těšit se můžete například Na Ryzlink vlašský, Rulandské šedé, Sauvignon, Pálavu nebo Hibernal.
Před červenými ochutnáte dvě růžová z odrůd Svatovavřinecké a Frankovka. Závěrečnou červenou trojku budou tvořit jakostní Cabernet Moravia a pozdní sběry Frankovka a Rulandské modré.

Výborná vína z rakvického sklepa si po degustaci můžete zakoupit, nebo objednat zvýhodněné, opravdu příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete na www.vinarske-noviny.cz

TOPlist