Pozvánka na ochutnávku vín. Alfonso Boeri a další vinařství – Toskánsko, Apúlie a Veneto (Itálie)

28. 2. 2017

Skvělá italská vína ze známého vinařství Alfonso Boeri a z dalších, nejen z Piemontu, ale také z Toskánska, Apúlie a Veneta, máte příležitost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce.

Očekáváme Vás ve čtvrtek 2. března v 18.30 hod.

Alfonso Boeri a další vinařství – Toskánsko, Apúlie a Veneto (Itálie)

Čtrnáct výborných vín, především ze známého vinařství Alfonso Boeri v Piemontu, pro Vás opět připravil František Šamla z dovozní společnosti V.P.V. Praha, s.r.o. Ochutnáte vína z Toskánska (například Tedicciolo Rosso z vinařství Montemercurio), Apúlie (I Classici Primitivo z Cantina Ariano), Veneta (Valpolicella Ripasso Superiore Classico z vinařství Antonio Sasa), ale především skvělé a závěrečné Pörlapá Barbera d’Asti Superiore ze skvělého vinařství Boeri Alfonso.

Celkem ochutnáte tři bílé a jedenáct červených vzorků. Jsou to atraktivní vína, která Vám zajistí krásný vinný zážitek. Všechna vína si po degustaci můžete zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete ve Vinařských novinách www.vinarske-noviny.cz

 

TOPlist