Pokažený víkend s „lahůdkami“ od společnosti LOUDY s.r.o., aneb DVŮR SELETICE

3. 6. 2013

Dal jsem na radu kamaráda, že v Seleticích mají skvělé uzeniny. Přemýšlím ale o tom, jestli jsem mu něco neprovedl, a neměl jsem být seletickými koženými produkty potrestám, a navíc pršelo.

V pátek odpoledne jsem doma slavnostně oznámil, že bude ochutnávka lahůdkových uzenin a v sobotu ugrilujeme seletické hamburgery.
Vše bylo špatně. Uzeniny přesolené dusitany (rakovina atd. najdete na www.ordinace.cz/clanek/dusitany/), klobásy přepepřené. Nicméně jsme ony pochoutky hrdě a statečně pozřeli, ovšem ale netušili, co nás čeká ráno. Já nemohl pro žízeň a příšernou hořkost dospat, ostatní také ne. Tudíž rozhodl jsem, že „špekáčky „, (tedy kousky špeku s rozemletou vepřovou kůží a separátem, doví jakým) na ohýnku již ne.
No a hamburgery, (Peškův burger), dostal milost, ostatně v chalupě mimo seletických „lahůdek“ nic nebylo. Grilováno se na lávovém, pršelo, výsledek, neprošoupatelná přesolená a přepepřená podrážka na křusky.

Udělal jsem pár fotek, toho koženého. Pozoruhodný je pes Pažout, který pohledem dává najevo jak ty buřty a páreček moc chce. Přirozeně to nespořádal, měl obavy o svoje ledviny.

No a závěr, z 285,0 Kč bylo 60% „lahůdek“ nepoužito. Kalousek ale stejně dostal 37.20 Kč.

Text a foto Peba
Všechny fotografie se kliknutím myší na fotografii nechají zvětšit.
 

TOPlist