Oblast pánevního dna

24. 7. 2013

Přijměte pozvání na setkání s jednou z našich nejzkušenějších lektorek v oblasti pánevního dna Renatou Skálovou, která žije a pracuje v Praze a indickém Varanásí.

K vystudované fyzioterapii připojila ucelenou řadu specializačních kurzů a postgraduálů zaměřených na celou oblast pánevního dna zejména při gynekologických či emočních potížích – neplodnost , inkontinence, těhotenství aj. (postgraduál.studium – kostrčový syndrom, pánevní dno a pletenec, hluboký stabilizační systém pánve, fyzioterapie močové inkontinence a pokles pánevního dna).

Emoční rovinu, další rozměr pohledu na pánevní dno, prohloubila tříletým psychoterapeutickým výcvikem v biosyntéze, psychosomatice, v kurzech bioenergetického cvičení a práce s tělem.

K ucelenému pohledu na pánevní dno ji pomáhá i řada výcviků z oblasti šamanského léčení a tantry, a to jak u nás, tak i v Indii.
Je autorkou a hlavní lektorkou Školy pánevního dna pro ženy. Ve své práci Renata Skálová jedinečně propojuje moderní fyzioterapii (cvičení západu) s tradičními cvičebními systémy východu navíc v obohacujícím mezioborovém propojení. Více o Škole najdete na: www.skolapanevnihodna.cz
„Ochutnáme“ ze Školy, naučíme se několik užitečných cviků a získáme řadu zajímavých informací.

Prosím o potvrzení vaší účasti na bpwcr@bpwcr.cz

Těším se na setkání.
Lenka Šťastná

P.S. nezapomeňte 23.7. na Menstruaci v businessu , očividně velmi zajímavé téma pro nás všechny.

Všechny fotografie se kliknutím myší na fotografii nechají zvětšit.
 

TOPlist