Ještě k volbám

30. 1. 2013

Jsem rád, že 10% hlasů rozhodlo o tom, že se opět nestaneme poddanými evropské šlechty a katolické církve.

Z denního tisku a internetu je jasně cítit, že protagonisté, rádci a finanční podporovatelé pana Schwarzenberga nehodlají složit ruce do klína. Ano, pan Schwarzenberg porážku uznal, ale právě ti za ním ne.

Evropská šlechta doufala na další restituce, již podle názvů paláců Schwarcenberský, Lobkowitczský, Lichtenštejnský, Czernínský a mnoho dalších, které měly jistě spadnout evropské šlechtě do klína. O přáních přisluhovačů, podporovatelů kmotrů, kmotříčků a vlezněkamů nemluvě.

Dokonalá masáž v médiích, ohloupení mladých lidí a zneužití jisté části inteligence, to všechno bylo nástrojem toho, abychom se dostali ve vztahu ke šlechtě a církve do doby těsně pobělohorské.

Bylo by zajímavé vědět, jakou podporou se podílel na tom všem Vatikán. Německý papež pan Ratzinger jistě více naslouchá šlechtě než sociální demokracii a možná i jiným skupinám v nejen v Německu. Ostatně jeho vojenská služba mluví sama za sebe. Zcela jistě by naše církev ráda dokázala Svatému otci ještě víc jak je poslušná a jak umí Vatikánu vydělávat prachy. Ale nejen prachy.

Pan Kalousek se už těší, že pan Schwarzenberg bude příštím předsedou vlády, hrůzná představa. Jsem rád, že prezidentem byl zvolen pan ing. Miloš Zeman, i s nešvary které má, i s tím že se okamžitě hlásí na světlo tací jako je Kavan a spol. a že nám pohlídá pro naši zemi to, aby zůstala česká a ne dorozkradená.

Měli bychom mít na paměti slavný citát sira Churchila, takže ať žije Zeman!
Peba
 

TOPlist