Dobrý den

22. 11. 2018

Původně jsem chtěla poprosit o pomoc jinak. Třeba, že většina z nás může postrádat 50 Kč nebo i 100 Kč, kterou by mohl věnovat na dobrou věc. Ale ne – pro spoustu lidí jsou i tyto částky důležité. Nebudu psát elaboráty o důležitosti naší práce.

Dali jsme se na cestu záchrany koček, protože nikdo jiný to zde neudělá.
Proto půjdu přímo k věci. A to – že jsme na dně.

Jsme útulek pro kočky, pro nechtěné, zraněné, nemocné, týrané, opuštěné, prostě pro kočky, které nikdo nechce a které bez naší pomoci by buď živořily na ulici nebo by v bolestech umíraly. Kočka totiž nemá devět životů, má jenom ten jeden a i ten je velmi křehký. Nyní se máme v péči 130 koček a koťat. V posledních měsících jsme měli příjmy vážně nemocných a zraněných, týraných, kočky s čerstvě narozenými koťaty, denně i dvakrát ve veterinární ordinaci
Náš dluh za všechno léčení, kastrace a operace se vyšplhal na šílené a likvidační číslo 100.000 Kč. Nevíme co teď, zoufalství je na místě. A za chvíli nebudou mít co do misek.

Dobrovolnická práce 18 hodin denně. Místo radosti a dobrého pocitu máme jenom stres z toho, kde seženeme takové množství peněz, abychom mohli i dál pomáhat. Proto prosíme – kdyby lidé poslali třeba i 20 Kč, byly by „naše“ kočičky zachráněny.

Na našich stránkách www.dobreruce-zlin.cz je uveden transparentní účet, ze kterého hradíme veškerý provoz. Samozřejmě na jakýkoliv dar vystavíme darovací smlouvu za účelem odpočtu z daní.

Víme, že je to nevyžádaný email a že můžeme být nahlášeni. Ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Proto prosíme, pokud nechcete nebo nemůžete pomoci, tak nás aspoň tolerujte.

Pomůžete prosím ?

Děkujeme ze srdce za celý útulek.
www.dobreruce-zlin.cz
Eva Janišková
Dobré ruce z. s. Zlín

Zařadila BB

 

TOPlist