Dar pana Kalouska a Nečase završený panem guvernérem Národní banky

14. 2. 2014

 

 

Dotaz na ROSSMANN, spol. s r.o. IČ 61246093

Dobrý den, včera jsem po 14ti dnech navštívila vaší prodejnu v Praze 4 – Budějovická. Přiznám se, že jsem velice rozladěná z dramatického zdražení, které jste provedli. Počítala jsem, že asi dojde k mírnému zvednutí cen. Ale vše předčilo moje očekávání. Nechápu, proč jste tak drasticky zdražili i značku Issana. Tekutá náplň do mýdla z 19,90 Kč na 34,90 Kč, to je síla. A to nemluvím o dalším zboží – toaletní papír, hygienické potřeby pro ženy, mýdla, antirespiranty atd. Pro porovnání, se pak ještě zastavila v konkurenčním řetězci, který byl vždy dražší, a zjistila jsem, že má ceny příznivější než u vás. Takže už vím, kam budu chodit dále nakupovat. Zdar dalšímu odírání zákazníků. Vaše bývalá zákaznice. (Jméno je uloženo v redakci.)


Vážená paní,(jméno je uloženo v redakci.)
naše společnost ROSSMANN udržovala ceny na velmi nízké cenové hladině do konce roku 2013, přestože se ceny na našem trhu pomalu zvedaly už během celého minulého roku. Bohužel nebylo možné i nadále udržet ceny na tak nízké úrovni, neboť provozní náklady narostly natolik, že jsme museli tento fakt v prodejních cenách zohlednit.
Je nám proto velice líto, že ve Vás ztrácíme zákazníka jen proto, že jsme ceny sjednotili se srovnatelným sortimentem na českém trhu.
V případě dalších Vašich dotazů můžete kontaktovat naši bezplatnou infolinku 800 767 626, kde jsme k dispozici v pracovní dny od 8–17 hodin.
Děkujeme za pochopení.
S přátelským pozdravem,
Hana Řádová

ROSSMANN, spol. s r.o.
 

TOPlist