Budoucnost obchodních značek v digitálním mobilním světě

15. 10. 2014

Konferenční přehlídka domácího a mezinárodního franšízingu a zajímavých síťových obchodních konceptů podnikání „Franchise Day Prague“. Pořádáme ji ve čtvrtek 13. listopadu 2014 od 9 do 18 hodin v Praze 4 v Paláci OKsystem.

Na našich webových stránkách www.franchiseday.cz najdete stručný přehled, podrobný PROGRAM jednotlivých příspěvků a KATALOG čtyř desítek zúčastněných firem, značek a projektů. Můžete se zde také snadno a rychle on-line PŘIHLÁSIT.

„Franchise Day Prague“ je konferenční přehlídka určená jak pro malé a střední, tak i pro velké podnikatele, investory, poskytovatele i držitele licencí, manažery, kteří chtějí začít sami podnikat, pro začínající podnikatele i nepodnikatele, ale také manažery nákupních center, dodavatele, poradce, veřejnou správu, studenty a média. Na této konferenci potkáte mnoho zajímavých lidí, kteří vás mohou obohatit a mohou vám být užiteční.
Už šest let je cílem našich každoročních setkání „otevírat hlavy“ a „okysličovat mozky“, navzájem propojovat obory, obchodní modely, firmy a lidi, upozorňovat podnikatele a investory na perspektivní novátorské nápady. Franšízing a síťové podnikání se snažíme představovat jak v detailech, tak i v souvislostech.

Opět vám na „Franchise Day Prague“ nabídneme krátké informativní přednášky a informační stánky, kde získáte velké množství aktuálních a užitečných informací o franšízingovém modelu podnikání, představíme nové a originální franšízy a značky, podnikatelské nápady a mimořádné obchodní příležitosti, úspěšné know-how, zprostředkujeme inspirativní podněty a užitečné obchodní kontakty. Součástí přehlídky je FrAMchise Day – prezentace zajímavých a inspirativních obchodních konceptů a značek pocházejících z USA, nejvyspělejšího franšízingového trhu: šest nových amerických master-franšíz představuje mimořádnou obchodní příležitost! Na českém trhu etablované americké franšízy zase přinášejí ukázku toho, jak lze podnikat s náskokem. Představíme vám i domácí franšízy – úspěšné a rostoucí značky i zajímavé startupy a horké novinky.

 

Pozvánka se kliknutím myší na pozvánku nechá zvětšit.
 

TOPlist