Andrej Babiš a ženy

12. 6. 2013

 

Business and Professional Women tedy BPW mezinárodní federace žen je samostatným klubem BPW International v ČR, jehož hlavním cílem je rozvíjet profesní potenciál žen podnikatelek a manažerek na všech úrovních a podporovat jejich ekonomickou nezávislost. Tolik z jejich stránek www.bpwcr.cz.

Dámy se rozhodly pozvat na debatu předního českého podnikatele Andreje Babiše.

Byli jsme pozváni také a zaznamenali jsme pro vás pár postřehů a myšlenek a také něco fotografií.

Na pana Babiše bylo v klubu žen připraveno v první řadě šest pánů, kteří se snažili klást až nepochopitelné otázky, což se ženám nelíbilo a chopily se vlastní iniciativy. Je nutno podotknout, že od tohoto okamžiku se celá atmosféra setkání posunula do jiné lepší pohody. Muži zmlkli, ženy se zajímavě dotazovaly a došlo i na smích.

Pan Babiš, odvážný to muž, opět zopakoval, že jsme rozkrádáni naší politickou „elitou“, neopomněl jmenovat mimo jiné i pana Klause, ale škoda že nepřipomenul nejšedější eminenci posledních dvaceti let pana Kočárníka.

Smutně se poslouchalo, vědomí o tom jak naši mladí talentovaní lidé odcházejí do různých cizin a s naší vládnoucí „elitou“ nechtějí mít nic společného. Jinými slovy nechtějí být moderními otroky a pracovat pro spřátelené nebo vedoucí kmotry všech současných vládních i nevládních stran.

Řeč přišla i na hnutí pana Babiše ANO 2011 a myšlenky tohoto hnutí se dámám zamlouvaly. Oblíbený spisovatel pan Kuras, jako nežena, milovník jídla, pití a žití, na můj dotaz k ANO 2011 prohlásil, že v zásadních myšlenkách s panem Babišem souhlasí a odchodu mladých lidí lituje, ale nediví se jim.

Všechny fotografie se kliknutím myší na fotografii nechají zvětšit.
Text a foto Petr Bardon
 

TOPlist